Мектеп туралы

«Д.М. Карбышев атындағы № 40 орта мектеп» Коммуналдық Мемлекеттік Мекемесі

1965 жылы қыркүйекте Д.М.Карбышев атындағы №40 орта мектеп пайдалануға берілді. Қалалық әскери комиссариаттың бұйрығымен мектепке Кеңес Одағының Батыры, генерал-лейтенант Карбышев Дмитрий Михайловичтің есімі берілді.

Мектептің қалыптасуында оны үнемі басқарған директорлар үлкен рөл атқарды.

2018 жылы мектепті жігерлі, зерделі, сендіре алатын, шабыттандыратын Мурзатаева Роза Аманжолқызы басқарды. Роза Аманжолқызы ұстаздар мен оқушыларды мықты, нәтижелі ұжымға біріктіруден басты міндет деп біледі. Директор лауазымы педагогикалық қызметте жаңа көкжиектерді ашады, әр мұғалімге деген нәзік көзқарасты сақтай отырып, өз ішінде көшбасшы болу керек, бұл әріптестермен сенім мен құрмет негізінде қарым-қатынас құруға мүмкіндік береді. Роза Аманжолқызы осындай басшы.

№40 мектеп әркім үшін әр түрлі. Онымен жұмыс істеу қиын, үйрену қиын болды. Галкина Т.В. Педагогикалық жолын сонау 1974 жылы осы күнге дейін жұмыс істейтін осы мектепте бастаған ол: «Кейде мен мектептен мүлдем кеткім келді, бірақ ешқашан басқа мектепке бармадым!»

Мектеп түлектері еліміздің түкпір-түкпіріне тарап кетті. Олар түрлі кәсіптің маманы болды. Олардың арасында дәрігерлер, инженерлер, әскерилер, мұғалімдер бар. Түлектеріміз туған мектебінің нұры мен жылуын барлық жерде алып келеді, ал біздің мектепте кейін қаламыздың дамуына үлкен үлес қосқан балалардың білім алғанын мақтан тұтамыз.

Мектеп жарғысы

Контактілер